Oktober 07, 2025

Vellykket medlemsmøte

IMG_20251007_192522.jpgStyret i skytterlaget hadde invitert til medlemsmøte i Ekeberghallen i kveld. Her møtte det opp medlemmer fra de ferskeste til de mest erfarne.
Styreleder Gunstein Lauvrak og hans medhjelpere i styret hadde mye på hjertet. Det ble informert om vinterens aktiviteter, informasjons- og kommunikasjonskanalene våre, Oslo Open, LS 15 meter, LS på Lesja, skyteskole, ønske om å etablere et foreldreutvalg, Nordstrand sportsskyttere, ny skytehall i Ekeberg Arena, treningstilbudet vårt, arbeidet med en jubileumsbok og sikkert mye mer som skribenten her allerede har glemt.

Posted by hl at 11:22 EM | Comments (0)

Oktober 02, 2025

Husk medlemsmøtet tirsdag 7. oktober

meeting, teamwork, team, group, conversation, conference, table.png
Tirsdag 7. oktober kl 19.00 arrangerer skytterlaget medlemsmøte på skytebanen i Ekeberghallen.
Det vil bli informasjon om høstens og vinterens aktiviteter, informasjonsflyt i skytterlaget og sosiale arrangement. Har du spørsmål til styret er dette stedet å stille dem.

Vi sees vel?

Posted by hl at 10:26 EM | Comments (0)